Nido By Puerto Morelos
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Spa en ontspanning Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Nido By Puerto Morelos hotel ligt op sechts 25 minuten wandelafstand van het Nationaal Rifpark van Puerto Morelos en beschikt over wifi in de kamers. Er is ook privéparkeren.
Het aparthotel heeft een eersteklas ligging op 2 km van de Day & Night Beach Club. De Dierentuin Crococun, op loopafstand van 30 minuten hiervandaan, is beslist een must voor gezinstoeristen in Puerto Morelos. Nido By bevindt zich op 2,1 km afstand van Parroquia San Jose Obrero, populair bij pelgrims en toeristen.
Dit hotel biedt de gasten een balkon en een zitruimte, waar airconditioning, samen met gratis wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Een apart toilet en een douche zijn ook inbegrepen in de badkamers. De privébadkamers van het pand in Puerto Morelos hebben een apart toilet en een douche.
- Locale bezienswaardigheiden
- Posada Amor2607 km
- Puerto Morelos-rif2497 km
- Leaning Lighthouse2512 km
- Puerto Morelos Lighthouse2521 km
- Diveshop Diverspoint2414 km
- club de playa2325 km
- National Reef Park of Puerto Morelos2237 km
- Club de playa Villas La Playa2347 km
- Luchthavens
- Luchthaven Cancún International24 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Nido By Puerto Morelos hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van Nido By Puerto Morelos hotel te komen. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Nido By Puerto Morelos hotel?
Nido By Puerto Morelos hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Nido By Puerto Morelos hotel uitchecken?
Klanten van Nido By Puerto Morelos hotel moeten klaar zijn om om 14:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Nido By Puerto Morelos hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Nido By Puerto Morelos hotel is $158. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Puerto Morelos?
In dit hotel in Puerto Morelos kunnen gasten uit Standaard Studio en Deluxe Studio met een Queen Size Bed kiezen.